قرارداد ساخت 837 واحد مسکونی امضا شد + گزارش تصویری

قرارداد ساخت 837 واحد مسکونی امضا شد + گزارش تصویری


قرارداد ساخت 837 واحد مسکونی امضا شد + گزارش تصویری

قرارداد ساخت 837 واحد مسکونی امضا شد

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد؛ صبح امروز قرارداد مشارکت در ساخت 837 واحد مسکونی فیمابین جمال الدین عزیزی شهردار یزد و شرکت سرمایه­گذاری مسکن تهران امضا شد.  

محمد شیبانی رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری یزد با اشاره به اینکه ارزش این پروژه بالغ بر هزار و 300 میلیارد تومان برآورد می شود، اظهارکرد: سهم شهرداری در این پروژه، تامین زمین و پروانه هست و کلیه‌ هزینه‌های ساخت بر عهده‌ سرمایه‌گذار است.

وی با بیان اینکه این پروژه با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران(سهامی‌عام) ساخته می‌شود، اظهار کرد: بیش از ۵۰ درصد سهام این شرکت متعلق به بانک مسکن است و مابقی سهام در بورس عرضه شده است.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد در تشریح این پروژه افزود: این پروژه در زمینی به مساحت ۴ هکتار ساخته می‌شود و دارای بیش از ۶۰۰۰ متر مربع انواع سرانه‌های مورد نیاز است .

وی با بیان اینکه کلیه مصوبات قانونی اعم از مصوبه‌ی کمیسیون ماده ۵ و مصوبه‌ شورای اسلامی شهر یزد در خصوص این پروژه اخذ شده است، تاکید کرد: طراحی، مطالعات و طی مراحل قانونی این پروژه بیش از یک سال به طول انجامیده است و پس از صدور پروانه‌، طی ۴۸ ماه ساخته خواهد شد.

شیبانی با بیان اینکه در طراحی این پروژه به اصول معماری ایرانی-اسلامی توجه ویژه ای شده است، خاطرنشان کرد: هدف از تعریف این پروژه تامین مسکن برای اقشار متوسط جامعه و تامین منابع مالی پایدار برای شهرداری یزد است