قرارداد ساخت 837 واحد مسکونی امضا شد

قرارداد ساخت 837 واحد مسکونی امضا شد


قرارداد ساخت 837 واحد مسکونی امضا شد

قرارداد ساخت 837 واحد مسکونی امضا شد

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد؛ صبح امروز قرارداد مشارکت در ساخت 837 واحد مسکونی فیمابین جمال الدین عزیزی شهردار یزد و شرکت سرمایه­گذاری مسکن تهران امضا شد.  

محمد شیبانی رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری یزد با اشاره به اینکه ارزش این پروژه بالغ بر هزار و 300 میلیارد تومان برآورد می شود، اظهارکرد: سهم شهرداری در این پروژه، تامین زمین و پروانه هست و کلیه‌ هزینه‌های ساخت بر عهده‌ سرمایه‌گذار است.

وی با بیان اینکه این پروژه با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران(سهامی‌عام) ساخته می‌شود، اظهار کرد: بیش از ۵۰ درصد سهام این شرکت متعلق به بانک مسکن است و مابقی سهام در بورس عرضه شده است.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد در تشریح این پروژه افزود: این پروژه در زمینی به مساحت ۴ هکتار ساخته می‌شود و دارای بیش از ۶۰۰۰ متر مربع انواع سرانه‌های مورد نیاز است .

وی با بیان اینکه کلیه مصوبات قانونی اعم از مصوبه‌ی کمیسیون ماده ۵ و مصوبه‌ شورای اسلامی شهر یزد در خصوص این پروژه اخذ شده است، تاکید کرد: طراحی، مطالعات و طی مراحل قانونی این پروژه بیش از یک سال به طول انجامیده است و پس از صدور پروانه‌، طی ۴۸ ماه ساخته خواهد شد.

شیبانی با بیان اینکه در طراحی این پروژه به اصول معماری ایرانی-اسلامی توجه ویژه ای شده است، خاطرنشان کرد: هدف از تعریف این پروژه تامین مسکن برای اقشار متوسط جامعه و تامین منابع مالی پایدار برای شهرداری یزد است